Economical tickets Malindo Air, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Malindo Air

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Džohor Baru - Kvala Lumpūras 1286 руб. 09:20 1ч 00м 10:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Penangas - Kvala Lumpūras 1513 руб. 18:30 1ч 00м 19:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kvala Lumpūras - Amritsaras 23081 руб. 18:00 6ч 00м 21:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kvala Lumpūras - Langkavis 1740 руб. 18:00 1ч 05м 19:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kvala Lumpūras - Džohor Baru 1286 руб. 20:40 1ч 00м 21:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kučingas - Kvala Lumpūras 1891 руб. 21:20 1ч 45м 23:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kota Kinabalu - Kvala Lumpūras 3177 руб. 18:10 2ч 35м 20:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Puketas - Kvala Lumpūras 2950 руб. 15:55 1ч 35м 18:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Honkongas - Kvala Lumpūras 11798 руб. 15:10 4ч 05м 19:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Pertas - Kvala Lumpūras 10891 руб. 01:20 5ч 50м 07:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Malindo Air

Города

Страны

Informacija oro linijų Malindo Air

IATA: OD