Economical tickets SAS, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании SAS

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Kopenhaga - Helsinkis 3553 руб. 13:45 1ч 35м 16:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oslas - Gran Kanarija 8023 руб. 09:25 5ч 45м 14:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Orhusas - Kopenhaga 5766 руб. 08:50 0ч 40м 09:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kopenhaga - Stavangeris 8983 руб. 16:55 1ч 15м 18:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kopenhaga - Ciurichas 7779 руб. 19:55 1ч 50м 21:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oslas - Diuseldorfas 7264 руб. 16:35 1ч 55м 18:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Tromso - Bodo 5128 руб. 06:20 0ч 55м 07:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Stavangeris - Kopenhaga 7139 руб. 18:40 1ч 10м 19:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ciurichas - Kopenhaga 9130 руб. 17:25 1ч 50м 19:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Alborgas - Kopenhaga 6290 руб. 13:10 0ч 50м 14:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть SAS

Города

Страны

Informacija oro linijų SAS

IATA: SK
Tinklalapis: www.flysas.com/