Low-cost tickets RusLine, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании RusLine

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Voronežas - Sankt Peterburgas 4310 руб. 07:15 2ч 00м 09:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sankt Peterburgas - Ivanovas 3500 руб. 17:00 1ч 30м 18:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ivanovas - Sankt Peterburgas 4191 руб. 19:15 1ч 35м 20:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kazanė - Jekaterinburgas 4600 руб. 19:35 1ч 30м 23:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Saratovas - Sankt Peterburgas 4405 руб. 20:10 1ч 10м 21:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sankt Peterburgas - Saratovas 4405 руб. 15:45 3ч 25м 19:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Jekaterinburgas - Kazanė 5100 руб. 19:05 1ч 30м 18:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Lipeckas - Jekaterinburgas 3540 руб. 01:15 2ч 30м 05:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Naujasis Urengojus - Jekaterinburgas 6050 руб. 10:00 2ч 15м 12:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Jekaterinburgas - Lipeckas 3725 руб. 23:40 2ч 45м 00:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть RusLine

Города

Страны

Informacija oro linijų RusLine

IATA: 7R
ICAO: RLU
Tinklalapis: rusline.aero
Flotilė: Bombardier CRJ-100, Bombardier CRJ-200, Bombardier Challenger 850, Embraer EMB 120 Brasilia