Cheap tickets Precision Air, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Precision Air

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Zanzibaras - Arusha 3264 руб. 13:30 1ч 25м 14:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Dar es Salamas - Zanzibaras 7261 руб. 18:40 0ч 30м 19:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kilimanjaro - Dar es Salamas 3198 руб. 21:40 1ч 10м 22:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Dar es Salamas - Arusha 7316 руб. 11:20 1ч 10м 12:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Precision Air

Города

Страны

Informacija oro linijų Precision Air

IATA: PW