Low-cost tickets Norwegian Air Shuttle, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Norwegian Air Shuttle

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Oslas - Harstad-Narvik 7736 руб. 08:55 1ч 40м 10:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Tromso - Oslas 18551 руб. 19:40 1ч 55м 21:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Alesundas - Oslas 16298 руб. 19:20 0ч 55м 20:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kristiansandas - Oslas 6642 руб. 07:00 0ч 50м 07:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oslas - Stavangeris 3321 руб. 22:30 0ч 50м 23:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Bardufoss - Oslas 9315 руб. 11:20 1ч 50м 13:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Los Andželas - Barselona 29967 руб. 21:10 11ч 10м 16:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Trondheimas - Ryga 3564 руб. 11:25 1ч 40м 14:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ryga - Trondheimas 3994 руб. 14:40 1ч 45м 15:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oslas - Talinas 6480 руб. 10:35 1ч 30м 13:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Norwegian Air Shuttle

Города

Страны

Informacija oro linijų Norwegian Air Shuttle

IATA: DY