Low-price tickets Nordavia, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Nordavia

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Narjan Maras - Archangelskas 4075 руб. 14:55 1ч 15м 16:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sankt Peterburgas - Samara 3825 руб. 10:25 2ч 25м 13:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sankt Peterburgas - Kazanė 3825 руб. 17:15 2ч 10м 19:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Murmanskas - Sankt Peterburgas 4365 руб. 07:30 1ч 50м 09:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Samara - Sankt Peterburgas 3825 руб. 14:40 2ч 25м 16:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Archangelskas - Narjan Maras 3950 руб. 12:40 1ч 15м 13:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sankt Peterburgas - Syktyvkaras 3975 руб. 10:15 1ч 55м 12:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sankt Peterburgas - Krasnodaras 2975 руб. 22:00 3ч 00м 01:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Krasnodaras - Sankt Peterburgas 2975 руб. 06:25 3ч 50м 10:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Syktyvkaras - Sankt Peterburgas 3850 руб. 13:00 2ч 00м 15:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Nordavia

Города

Страны

Informacija oro linijų Nordavia

IATA: 5N
Tinklalapis: www.nordavia.ru/