Economical tickets Komiaviatrans, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Komiaviatrans

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Syktyvkaras - Usinsk 6703 руб. 08:30 1ч 00м 09:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Permė - Usinsk 7685 руб. 19:15 1ч 35м 18:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Usinsk - Syktyvkaras 6703 руб. 19:40 1ч 00м 20:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Vorkuta - Syktyvkaras 5185 руб. 15:40 1ч 30м 17:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Usinsk - Tiumenė 7185 руб. 10:25 2ч 00м 14:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Syktyvkaras - Vorkuta 5185 руб. 13:20 1ч 30м 14:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kirovas - Narjan Maras 8185 руб. 13:50 1ч 30м 15:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ufa - Usinsk 15185 руб. 17:25 2ч 20м 17:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Narjan Maras - Syktyvkaras 5685 руб. 16:20 1ч 20м 17:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Usinsk - Ufa 15185 руб. 12:00 2ч 25м 16:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Komiaviatrans

Города

Страны

Informacija oro linijų Komiaviatrans

IATA: KO