Cheap tickets IranAir, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Iran Air

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Širazas - Stambulas 25920 руб. 02:00 4ч 05м 05:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Teheranas - Dubajus 16119 руб. 07:00 2ч 15м 09:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ardebilis - Teheranas 5427 руб. 11:30 1ч 25м 12:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Teheranas - Širazas 10530 руб. 16:00 1ч 30м 17:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Širazas - Kish Island 4779 руб. 19:10 1ч 15м 20:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ardebilis - Mešhedas 10368 руб. 17:05 2ч 00м 19:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Bender Abasas - Teheranas 5832 руб. 17:15 1ч 55м 19:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Teheranas - Bušehras 5427 руб. 05:50 1ч 30м 07:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Iran Air

Города

Страны

Informacija oro linijų Iran Air

IATA: IR
ICAO: IRA
Tinklalapis: iranair.com
Flotilė: Airbus 300-600R, Airbus 300B2, Airbus 300B4, Airbus 310—200, Airbus 310—300, Airbus 320—200, Boeing 727—200, Boeing 747-100B, Boeing 747-200B, Boeing 747SP, Fokker 100, Ту-204