Cheap tickets easyJet, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Easyjet

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Lisabona - Funšalis 3466 руб. 07:00 1ч 50м 08:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Funšalis - Lisabona 2964 руб. 09:20 1ч 45м 11:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Nica - Bordo 4387 руб. 18:55 1ч 25м 20:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Amsterdamas - Ženeva 5219 руб. 07:30 1ч 30м 09:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ženeva - Briuselis 3004 руб. 19:15 1ч 20м 20:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Nica - Barselona 6958 руб. 12:50 1ч 10м 14:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Bordo - Lisabona 3741 руб. 14:50 1ч 55м 15:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Lionas - Bordo 3312 руб. 08:45 1ч 10м 09:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Neapolis - Venecija 2619 руб. 15:40 1ч 15м 16:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Venecija - Lionas 2707 руб. 16:15 1ч 25м 17:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Easyjet

Города

Страны

Informacija oro linijų Easyjet

IATA: U2
ICAO: EZY
Tinklalapis: www.easyjet.com