Cheap tickets Donghai Airlines, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Donghai Airlines

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Šendženas - Sanya 11269 руб. 00:40 1ч 45м 02:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Dzinhua - Šendženas 9227 руб. 18:40 2ч 00м 20:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Džengdžou - Šendženas 8734 руб. 19:25 2ч 40м 22:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Nantongas - Nančangas 6429 руб. 16:40 1ч 30м 18:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Donghai Airlines

Города

Страны

Informacija oro linijų Donghai Airlines

IATA: DZ