Low-cost tickets Cebu Pacific Air, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Cebu Pacific Air

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Dumagetė - Manila 3423 руб. 08:55 1ч 25м 10:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kalibo - Manila 3582 руб. 12:45 1ч 15м 14:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Puerto Prinsesa - Cebu 2388 руб. 15:45 1ч 20м 17:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Tagbilaran 2668 руб. 12:55 1ч 35м 14:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Kalibo 2118 руб. 10:55 1ч 20м 12:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Cebu - Kalibo 1286 руб. 23:55 1ч 00м 00:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Kvala Lumpūras 5143 руб. 20:50 4ч 00м 00:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Cebu - Caticlan 2157 руб. 13:55 1ч 00м 14:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Butuanas 5370 руб. 19:15 1ч 40м 20:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Dubajus 20193 руб. 16:10 9ч 35м 21:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Cebu Pacific Air

Города

Страны

Informacija oro linijų Cebu Pacific Air

IATA: 5J