Low-cost tickets Austrian Airlines, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Austrian Airlines

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Viena - Insbrukas 16119 руб. 20:35 0ч 55м 21:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Viena - Valeta 13608 руб. 10:40 2ч 10м 12:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Viena - Varšuva 10543 руб. 19:30 1ч 15м 20:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Viena - Lisabona 13284 руб. 19:45 3ч 35м 22:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Viena - Jasai 11421 руб. 12:35 1ч 45м 15:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Viena - Kišiniovas 18873 руб. 12:40 1ч 35м 15:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Klagenfurtas - Kelnas 13704 руб. 17:15 1ч 20м 18:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Viena - Heraklionas 9234 руб. 08:10 2ч 30м 11:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Viena - Katanija 10168 руб. 10:00 3ч 45м 13:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Austrian Airlines

Города

Страны

Informacija oro linijų Austrian Airlines

IATA: OS
Tinklalapis: www.austrian.com/