Cheap tickets Air Astana, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Air Astana

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Astana - Dubajus 15597 руб. 15:05 4ч 55м 18:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Almata - Urumčis 11222 руб. 21:00 3ч 40м 00:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Astana - Biškekas 13008 руб. 08:00 1ч 45м 09:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Almata - Karaganda 4776 руб. 18:35 1ч 30м 20:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Astana - Kazanė 12205 руб. 08:25 2ч 35м 08:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kostanajus - Astana 12300 руб. 11:35 1ч 15м 12:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Almata - Šymkentas 11453 руб. 07:35 1ч 25м 09:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Almata - Atyrau 19643 руб. 05:45 3ч 15м 08:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Almata - Pavlodaras 63152 руб. 08:10 1ч 45м 09:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Jekaterinburgas - Astana 12990 руб. 16:35 1ч 45м 19:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Air Astana

Города

Страны

Informacija oro linijų Air Astana

IATA: KC
ICAO: KZR