Cheap tickets Vietjet Air, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Vietjet Air

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Hošiminas - Puketas 9639 руб. 08:25 1ч 55м 10:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Singapore - Hošiminas 17800 руб. 13:05 2ч 05м 14:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hanojus - Danangas 2028 руб. 05:35 1ч 15м 06:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hanojus - Hošiminas 4281 руб. 17:25 2ч 10м 19:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hanojus - Huė 1782 руб. 12:35 1ч 10м 13:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hanojus - Banmethuot 3859 руб. 17:00 1ч 40м 18:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Phu Quoc - Hošiminas 2028 руб. 16:25 1ч 05м 17:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hanojus - Dalat 3843 руб. 20:45 1ч 50м 22:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hanojus - Taipėjus 8360 руб. 14:05 2ч 55м 18:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hošiminas - Thanh Hoa 4056 руб. 14:30 1ч 55м 16:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Vietjet Air

Города

Страны

Informacija oro linijų Vietjet Air

IATA: VJ