Low-cost tickets Severstal, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Severstal

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Sankt Peterburgas - Kirovsk 7785 руб. 16:55 1ч 35м 18:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sankt Peterburgas - Uchta 8585 руб. 09:35 2ч 10м 11:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kirovsk - Sankt Peterburgas 9085 руб. 19:15 1ч 30м 20:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Čerepovecas - Veliky Ustyug 4385 руб. 11:45 1ч 30м 13:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Čerepovecas - Karaliaučius 5685 руб. 14:00 2ч 00м 15:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Karaliaučius - Čerepovecas 5685 руб. 16:00 2ч 00м 19:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Čerepovecas - Viena 9153 руб. 11:45 2ч 50м 12:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Čerepovecas - Murmanskas 7585 руб. 09:00 1ч 45м 10:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Mineralnye Vody - Čerepovecas 7685 руб. 11:15 2ч 30м 13:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Murmanskas - Čerepovecas 7585 руб. 11:30 1ч 45м 13:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Severstal

Города

Страны

Informacija oro linijų Severstal

IATA: D2