Low-price tickets Propilot, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Propilot

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Rijadas - Džida 3466 руб. 00:40 1ч 50м 02:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Džida - Damamas 4236 руб. 18:10 2ч 05м 20:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Madina - Rijadas 3252 руб. 20:25 1ч 30м 21:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Damamas - Džida 4457 руб. 10:55 2ч 20м 13:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Propilot

Города

Страны

Informacija oro linijų Propilot

IATA: F3