Low-price tickets Philippine Airlines, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Philippine Airlines

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Cebu - Honkongas 8667 руб. 20:20 2ч 45м 23:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Cebu 4131 руб. 04:00 1ч 15м 05:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Davao 6438 руб. 04:00 1ч 50м 05:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Dumagetė 7047 руб. 08:40 1ч 30м 10:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Butuanas - Cebu 4295 руб. 10:05 0ч 45м 10:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Cebu - Busuanga 12566 руб. 13:00 1ч 15м 14:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Butuanas 13955 руб. 04:55 1ч 25м 06:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Iloilas 9957 руб. 18:45 1ч 15м 20:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Laoagas - Manila 5502 руб. 21:00 1ч 00м 22:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Manila - Cotabato 6906 руб. 07:30 1ч 40м 09:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Philippine Airlines

Города

Страны

Informacija oro linijų Philippine Airlines

IATA: PR