Low-price tickets Flynas, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Flynas

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Dubajus - Rijadas 10515 руб. 23:00 1ч 55м 23:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Amanas - Rijadas 13069 руб. 22:50 1ч 10м 01:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Rijadas - Džida 6610 руб. 23:30 1ч 45м 01:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Damamas - Džida 28916 руб. 22:20 2ч 30м 00:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Rijadas - Damamas 7586 руб. 21:40 1ч 05м 22:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Džida - Damamas 7436 руб. 19:30 2ч 05м 21:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Džida - Gizanas 4432 руб. 06:35 1ч 30м 08:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Madina - Džida 2404 руб. 19:00 1ч 00м 20:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Flynas

Города

Страны

Informacija oro linijų Flynas

IATA: XY