Cheap tickets Blue Air, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Blue Air

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Salonikai - Larnaka 5824 руб. 22:15 2ч 00м 00:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Štutgartas - Turinas 4084 руб. 09:15 1ч 25м 10:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Turinas - Neapolis 4236 руб. 18:00 1ч 20м 19:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Turinas - Baris 4268 руб. 07:00 1ч 35м 08:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Jasai - Briuselis 7185 руб. 10:30 2ч 55м 12:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Tel Avivas - Klužas-Napoka 3620 руб. 14:20 3ч 00м 17:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Klužas-Napoka - Tel Avivas 4298 руб. 10:20 3ч 00м 13:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Bakeu - Dublinas 5810 руб. 08:30 3ч 55м 10:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Blue Air

Города

Страны

Informacija oro linijų Blue Air

IATA: 0B