Economical tickets B & H Airlines, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании B & H Airlines

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Santjagas - Lima 7243 руб. 15:05 3ч 49м 16:54 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Santjagas - Ikikė 5083 руб. 05:00 2ч 20м 07:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Santjagas - Punta Arenasas 5673 руб. 05:00 3ч 25м 08:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Santjagas - Kalama 4538 руб. 18:50 2ч 06м 20:56 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Punta Arenasas - Santjagas 7261 руб. 23:21 3ч 22м 02:43 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Puerto Montas - Punta Arenasas 3025 руб. 09:07 2ч 09м 11:16 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть B & H Airlines

Города

Страны

Informacija oro linijų B & H Airlines

IATA: JA