Low-cost tickets Argentine Airlines, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Argentine Airlines

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Mendosa - Kordoba 3085 руб. 09:40 1ч 05м 10:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
El Kalafatė - Ušuaja 8658 руб. 08:55 1ч 20м 10:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ušuaja - El Kalafatė 9950 руб. 08:45 1ч 20м 10:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kordoba - Salta 3673 руб. 17:20 1ч 25м 18:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kordoba - Jujuy 4330 руб. 18:25 1ч 30м 19:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Neukenas - Mendosa 5173 руб. 19:25 1ч 20м 20:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kordoba - Mar del Plata 7025 руб. 13:10 1ч 45м 14:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kordoba - Ušuaja 20302 руб. 12:35 3ч 55м 16:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Ušuaja - Kordoba 14607 руб. 12:40 3ч 55м 16:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kordoba - Resistensija 4330 руб. 18:10 1ч 15м 19:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Argentine Airlines

Города

Страны

Informacija oro linijų Argentine Airlines

IATA: AR