Low-price tickets Air New Zealand, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Air New Zealand

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Nadis - Oklandas 21314 руб. 13:00 3ч 05м 17:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Nelsonas - Velingtonas 3554 руб. 09:10 0ч 35м 09:45 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oklandas - Velingtonas 3951 руб. 11:00 1ч 05м 12:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oklandas - Kvinstaunas 5963 руб. 09:30 1ч 55м 11:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kvinstaunas - Melburnas 19859 руб. 15:45 3ч 35м 17:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kraistčerčas - Melburnas 11861 руб. 06:10 3ч 55м 08:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kraistčerčas - Rotorua 5521 руб. 13:50 1ч 45м 15:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oklandas - Naujasis Plimutas 5394 руб. 08:25 0ч 50м 09:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oklandas - Vankuveris 39709 руб. 20:05 13ч 05м 12:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Oklandas - Honkongas 34184 руб. 23:50 11ч 10м 06:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Air New Zealand

Города

Страны

Informacija oro linijų Air New Zealand

IATA: NZ