Low-cost tickets Air Malta, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Air Malta

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Valeta - Diuseldorfas 10462 руб. 06:10 2ч 50м 09:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Valeta - Lisabona 47952 руб. 15:15 3ч 15м 17:30 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Valeta - Frankfurtas 14904 руб. 17:30 2ч 40м 20:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Valeta - Stambulas 14823 руб. 18:55 1ч 20м 22:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Kaljaris - Valeta 6885 руб. 15:15 1ч 10м 16:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Praha - Valeta 14735 руб. 11:10 2ч 30м 13:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Valeta - Hamburgas 4608 руб. 07:00 3ч 05м 10:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Valeta - Ženeva 9558 руб. 14:40 2ч 10м 16:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Hamburgas - Valeta 9752 руб. 10:55 3ч 00м 13:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Valeta - Kijevas 15309 руб. 16:00 3ч 15м 20:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Air Malta

Города

Страны

Informacija oro linijų Air Malta

IATA: KM
Tinklalapis: www.airmalta.com