Low-price tickets Air India Charters, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Air India Charters

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Mumbajus - Sharjah 6007 руб. 23:40 3ч 15м 01:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Doha - Kozhikode 8319 руб. 14:30 4ч 10м 21:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Čenajus - Singapore 5868 руб. 05:40 4ч 15м 12:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Dubajus - Amritsaras 9790 руб. 09:50 3ч 00м 14:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Dubajus - Delis 8093 руб. 12:50 3ч 30м 17:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Koimbatorė - Delis 4698 руб. 14:10 3ч 00м 17:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Tiruvanantapuramas - Kočis 3857 руб. 06:05 0ч 45м 06:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Air India Charters

Города

Страны

Informacija oro linijų Air India Charters

IATA: IX