Low-price tickets Air Dolomiti, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Air Dolomiti

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Miunchenas - Venecija 8827 руб. 08:05 1ч 00м 09:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Miunchenas - Bolonija 8329 руб. 15:35 1ч 05м 16:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Frankfurtas - Verona 10961 руб. 21:15 1ч 10м 22:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Bolonija - Miunchenas 8882 руб. 17:25 1ч 10м 18:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Venecija - Miunchenas 6787 руб. 17:15 1ч 05м 18:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Verona - Miunchenas 8800 руб. 16:50 1ч 00м 17:50 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Baris - Miunchenas 9381 руб. 12:30 1ч 45м 14:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Air Dolomiti

Города

Страны

Informacija oro linijų Air Dolomiti

IATA: EN