Economical tickets Air Asia India, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Air Asia India

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Delis - Calcutta 6097 руб. 19:40 2ч 30м 22:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Džaipuras - Bengalūras 4621 руб. 19:50 2ч 50м 22:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Puna - Bengalūras 2184 руб. 02:05 1ч 30м 03:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Goa - Delis 6202 руб. 23:10 2ч 30м 01:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Puna - Delis 3928 руб. 17:55 2ч 15м 20:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Bengalūras - Goa 2234 руб. 20:45 1ч 25м 22:10 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Induras - Goa 4537 руб. 17:50 1ч 50м 19:40 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Goa - Haidarabadas 2388 руб. 17:50 1ч 25м 19:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Haidarabadas - Goa 2234 руб. 16:10 1ч 15м 17:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Calcutta - Gawahati 4060 руб. 15:50 1ч 10м 17:00 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Air Asia India

Города

Страны

Informacija oro linijų Air Asia India

IATA: I5