Low-cost tickets Adria, information about flights and special offers

Рейсы авиакомпании Adria Airways

Прямые рейсы

MaršrutasСтоимостьIšvykimasKelyjeAtvykimasIšvykimo dienosIšvykimo dienos
Viena - Liubliana 8435 руб. 10:25 1ч 00м 11:25 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Liubliana - Ciurichas 9139 руб. 07:00 1ч 15м 08:15 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Praha - Liubliana 8949 руб. 10:10 1ч 10м 11:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Liubliana - Podgorica 5413 руб. 11:55 1ч 10м 13:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Sarajevas - Liubliana 6069 руб. 14:55 1ч 10м 16:05 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Liubliana - Diuseldorfas 9524 руб. 17:30 2ч 05м 19:35 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Priština - Liubliana 9746 руб. 14:30 1ч 25м 15:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Liubliana - Skopjė 11368 руб. 12:25 1ч 30м 13:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Liubliana - Sofija 8369 руб. 12:15 1ч 40м 14:55 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį
Liubliana - Praha 8423 руб. 07:05 1ч 15м 08:20 Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun Rasti skrydį

Маршрутная сеть Adria Airways

Города

Страны

Informacija oro linijų Adria Airways

IATA: JP
ICAO: ADR
Tinklalapis: adria.si